×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

نگارش، استخراج و اکسپت مقاله

15 بهمن 1393
نویسنده :  

نگارش مقاله ISI برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری واجب می باشد ولی نگارش مقاله ای در حد ژورنالهای معتبر نیازمند گذاشتن وقت بسیار برای این امر است و از آنجایی که امروزه مشغله کاری خیلی بالا می باشد دانشجویان برای انجام این امر مهم نیازمند کمک و مشاوره می باشند. موسسه مشاورین فردا توسط متخصصینی در تمامی رشته های دانشگاهی اقدام به مشاوره و انجام مقاله برای دانشجویان شده است و بیشتر سعی در آموزش این دانشجویان هم داریم تا با مشاهده مراحل انجام یک مقاله روش نگارش مقاله را بیاموزند و در مراحل بعدی خودشان اقدام به نگارش مقاله نمایند.

نگارش مقاله و استخراج مقاله از پایان نامه بسیار امر  مهمی است، تیم مقالات ما سعی در آن دارد که در این زمینه خدمات کاملی را ارائه نماید. در ابتدای امر دانشجو اگر می خواهد که از پایان نامه اش مقاله داشته باشد باید آخرین نسخه پایان نامه خود را برای ما ارسال نماید تا بر اساس آن مقاله نگارش گردد. در صورتی که دانشجو با موضوع جداگانه ایی مقاله بخواهد باید یا موضوع خود را برای ما ارسال نماید یا باید بفرماید در چه زمینه هایی موضوع می خواهد.

برای داشتن یک مقاله خوب ابتدا باید یک موضوع خوب و به روز را انتخاب نمایید که از لحاظ علمی مورد تأیید باشد و همچنین مشابه این موضوع در مقالات دیگر نباشد چون اگر اینگونه باشد در ژورنالهای معتبر قابل اکسپت نمی باشد. شما با مشاوره با تیم ما می توانید حیطه هایی که دوست دارید در آن زمینه مقاله داشته باشید را بفرمایید که برای آماده نمودن رزومه تحصیلی مناسب بهتر است که حیطه مقاله شما به موضوع پایان نامه شما نزدیکتر باشد .

زمانی که شما موضوع را انتخاب نمودید در آن زمان  نگارش مقاله  آغاز می شود که مشاوران ما نگارش مقاله را با کیفیتی مناسب در حد ژورنالهای معتبر انجام می دهند و زمانی که مقاله آماده گردید در اختیار شما قرارداده می شود و بعد تأیید شما لیست ژورنالهای معتبر در اختیار شما قرارداده می شود که انتخاب نمایید.

خدماتی که تیم مقالات موسسه مشاورین فردا در اختیار شما قرار می دهند:

  • انتخاب موضوع و نگارش مقاله در تمامی رشته های دانشگاهی .
  • استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی.
  • ویرایش علمی مقالاتی که در داوری از یک یا چند ژورنال تخصصی رد شده اند.
  • نگارش مقالات برمبنای ایم پکت ژورنال تخصصی.

بعد از تایید نهایی موضوع نگارش مقاله آغاز  می گردد و زمانیکه مقاله فارسی مورد تایید واقع شد، مرحله بعدی کار شروع می شود که آن ترجمه مقاله است. بعد از تایید مقاله ترجمه شده لیست ژورنالها برای دانشجو ارسال می گردد و مراحل سابمیت مقاله و اکسپت آن انجام می گیرد.

2125 بازدیدها

سایت جومی ارائه کننده ی خدمات جوملا اعم از قالب های فارسی جوملا ، افزونه های فارسی جوملا ، هاست ویژه جوملا و ....

  • تهران، بزرگراه نواب، خیابان صفدری، پلاک 22 موسسه مشاورین فردا در هیچ استان دیگری دفتر، شعبه و نمایندگی ندارد.
  • 55432062- 09109899151- 09358212832
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا