مشاوره انجام پایان‎نامه و پروژه (کلیک نمایید)

15 -2671
نویسنده :   مشاورین فردا

مشاوره انجام پایان نامه و رساله کارشناسی ارشد و دکتری - مشاورین فردا

با معرفی دوستانتان از تخفیف بهره مند شوید. 

 

تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشته تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامه دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل و یا تجارب عملی و یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائه پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی و یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی اساتید نگارش و تدوین می‌شود. پایان‌نامه با عنوان و محتوای تکراری در هیچ سیستم آموزشی و در هیچ مقطع تحصیلی‌ای تعریف نشده‌است و همه دانشجویان موظف به نگارش پایان‌نامه با موضوع و محتوای جدید هستند. اغلب پایان‌نامه‌های دوره کارشناسی به صورت نوشتاری حاصل از گردآوری تحقیقات دیگر می‌باشد. در حالی که پایان‌نامه درمقطع کارشناسی ارشد و دکتری لزوماً باید موضوع جدیدی را مورد هدف قرار دهد.

مهم ترین اصل در تدوین یک پایان‌نامه خوب انتخاب موضوع مناسب در راستای توانایی‌ها و علایق می‌باشد، زیرا اگر علاقه و توانایی در این امر مورد توجه قرار نگیرد مشکلات فراوانی برای دانشجو در حین انجام پایان‌نامه پیش می‌آید و در زمان دفاع به مشکل می‌خورد. بر همین اساس است که کارشناسان موسسه مشاورین فردا اولین سوالی را که از دانشجو جویا می شوند این مورد هست که در چه زمینه‌ای می‌خواهید پایان‌نامه انجام شود و با جویا شدن علایق و توانایی دانشجو موضوع مناسب را برای دانشجو ارائه می‌نمایند.

برای سفارش تز ارشد و دکتری در قسمت ثبت سفارش باید لحاظ نمایید که موضوع تأیید شده دارید یا می‌خواهید اساتید ما در زمینه موضوع هم همراه شما باشند، در این صورت در قسمت توضیحات زمینه‌های مورد علاقه خود را ذکر نمایید تا کارشناسان ما از آن لحظه خود را مسئول بدانند  تا در سریعترین زمان کار شما را پیگیری نمایند. اگر پروپوزال تأیید شده دارید حتما آن را برای ما در قسمت ثبت سفارش آپلود نمایید تا برای اساتید محترم ارسال و برآورد هزینه نماییم. اگر فقط فصل 4 و 5 پایان‌نامه خود را می‌ خواهید باید پروپوزال و فصل سوم تأیید شده را برای ما ارسال نمایید تا پیگیری نماییم .

از لحظه‌ای که شما ثبت سفارش نمایید پیگیری کارشناسان ما آغاز می‌شود.

  • تهران، بزرگراه نواب، خیابان صفدری، پلاک 22 موسسه مشاورین فردا در هیچ استان دیگری دفتر، شعبه و نمایندگی ندارد.
  • 55432062- 09109899151- 09358212832
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا