مقاله و اکسپت ISI و ISC (کلیک نمایید)

17 آبان 772
نویسنده :   مشاورین فردا

مقاله و اکسپت ISI و ISC - مشاورین فردا

 با معرفی دوستانتان از تخفیف بهره مند شوید. 20 درصد تخفیف در تمامی قراردادها به مناسبت جشن باستانی شب یلدا

 

موسسه مشاورین فردا با داشتن تیم مقاله در زمینه نگارش و اکسپت مقاله در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

مقاله یک خلاصه چند صفحه ای از یک تحقیق علمی می باشد که این تحقیق می تواند به صورت پایان نامه یا بصورت یک پروژه باشد. هدف از ایجاد مقالات کمک به گسترش علم می باشد تا قشر دانشگاهی بتوانند از تجربیات و تحقیقات علمی یکدیگر کمک بگیرند و چکیده این تحقیقات به صورت یک مقاله ارائه شود.

مشاوره نگارش مقاله ISI برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری واجب می باشد ولی نگارش مقاله ای در حد ژورنالهای معتبر نیازمند گذاشتن وقت بسیار برای این امر است و از آنجایی که امروزه مشغله کاری خیلی بالا می باشد دانشجویان برای انجام این امر مهم نیازمند کمک و مشاوره می باشند. موسسه مشاورین فردا توسط متخصصینی در تمامی رشته های دانشگاهی اقدام به مشاوره و انجام مقاله برای دانشجویان شده است و بیشتر سعی در آموزش این دانشجویان هم داریم تا با مشاهده مراحل انجام یک مقاله روش نگارش مقاله را بیاموزند و در مراحل بعدی خودشان اقدام به نگارش مقاله نمایند.

برای داشتن یک مقاله خوب ابتدا باید یک موضوع خوب و به روز را انتخاب نمایید که از لحاظ علمی مورد تأیید باشد و همچنین مشابه این موضوع در مقالات دیگر نباشد چون اگر اینگونه باشد در ژورنالهای معتبر قابل اکسپت نمی باشد. شما با مشاوره با تیم ما می توانید حیطه هایی که دوست دارید در آن زمینه مقاله داشته باشید را بفرمایید که برای آماده نمودن رزومه تحصیلی مناسب بهتر است که حیطه مقاله شما به موضوع پایان نامه شما نزدیکتر باشد .

زمانی که شما موضوع را انتخاب نمودید در آن زمان نگارش مقاله آغاز می شود که مشاوران ما نگارش مقاله را با کیفیتی مناسب در حد ژورنالهای معتبر انجام می دهند و زمانی که مقاله آماده گردید در اختیار شما قرارداده می شود و بعد تأیید شما لیست ژورنالهای معتبر در اختیار شما قرارداده می شود که انتخاب نمایید.

خدماتی که تیم مقالات موسسه مشاورین فردا در اختیار شما قرار می دهند:

  • انتخاب موضوع و نگارش مقاله در تمامی رشته های دانشگاهی .
  • استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی.
  • ویرایش علمی مقالاتی که در داوری از یک یا چند ژورنال تخصصی رد شده اند.
  • مشاوره نگارش مقالات برمبنای ایم پکت ژورنال تخصصی.

 

  • تهران، بزرگراه نواب، خیابان صفدری، پلاک 22 موسسه مشاورین فردا در هیچ استان دیگری دفتر، شعبه و نمایندگی ندارد.
  • 55432062- 09109899151- 09358212832
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا